ALERT

Wójt Gminy ogłasza bezwzględny zakaz używania wody z  wodociągów do podlewania i innych celów niezwiązanych z  potrzebami bytowymi mieszkańców i pojeniem zwierząt gospodarskich.

Nie stosowanie się do tego zakazu będzie skutkowało okresowym brakiem wody w sieci wodociągowej niezbędnej dla gospodarstw domowych i zwierząt gospodarskich.

Obecnie zużycie wody wzrosło ponad dwukrotnie powyżej średniego poboru.

Wzywam mieszkańców do samodyscypliny i  kontroli sąsiedzkiej. Za naruszanie tego zakazu grozi odpowiedzialność karno – administracyjna.

 

Z poważaniem
Wójt Gminy
Paweł Kwiatkowski