ALERT
Wójt Gminy ogłasza bezwzględny zakaz używania wody z wodociągów do podlewania i innych celów niezwiązanych z potrzebami bytowymi mieszkańców i pojeniem zwierząt gospodarskich.
Nie stosowanie się do tego zakazu będzie skutkowało okresowym brakiem wody w sieci wodociągowej niezbędnej dla gospodarstw domowych i zwierząt gospodarskich.
Obecnie zużycie wody wzrosło ponad dwukrotnie powyżej średniego poboru.
Wzywam mieszkańców do samodyscypliny i kontroli sąsiedzkiej. Za naruszanie tego zakazu grozi odpowiedzialność karno – administracyjna.
Z poważaniem
Wójt Gminy
Paweł Kwiatkowski
