W dniu 23.06.2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego nt. „Domaniewice- Szczepimy Się!”.
Głównym celem konkursu było wykonanie pracy plastycznej promującej Szczepienia przeciwko COVID 1. Komisja konkursowa oceniła 69 prac, które wpłynęły z następujących placówek:
(więcej…)
